Technická podpora prodeje - Pohonná technika - Brno

Freight People je personální agentura, která se zaměřuje na nábor zaměstnanců výhradně v oblasti mezinárodní přepravy, logistiky a dodavatelských řetězců.

Pro našeho klienta hledáme technická podpora prodeje. Pokud jste komunikativní, aspoň trochu technicky zdatný a umíte anglicky. Je tato pozice tou pravou pro Vás!

Náplň práce

  • Mechanické výpočty a specifikace pohonů
  • Technická podpora aplikací se servoměniči
  • Vypracování nabídek a jejich obvolání
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Občasné výjezdy k zákazníkům
  • Příprava ukázkových aplikací
  • Technická školení

Požadujeme

  • Ukončené VŠ popřípadě SŠ vzdělání technického směru, obory automatizace, mechatronika, elektro
  • Technické cítění
  • Zkušenost s programováním servoměničů a motion řízení
  • Komunikativní a vyjadřovací schopnosti
  • Pozitivní naladění a chuť pracovat
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz B
  • Bydlet v Brně či okolí

Nabízíme

  • Práci ve firmě s 20-ti letou tradicí
  • Možnost osobního růstu
  • Zvyšování kvalifikace v oblasti moderních technologií
  • Firemní sportovní a kulturní akce
  • Mladý přátelský kolektiv

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Kurz anglického jazyka ve firmě
  • Odměňování dle výsledků firmy, věrnostní odměny
  • Fitness ve firmě
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti

Firma: Freight People Recruitment CZ

Kontakt: Elvira Radanova

Telefon: 776447560

Místo práce: Brno