TECHNICKO-OBCHODNÍ SPECIALSTA/KA| FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš znalosti z oblasti elektra a rád bys začal svou kariéru v renomované mezinárodní společnosti? Jsi ambiciózní, kreativní a máš chuť pracovat v rychle se rozvíjejícím oboru?

V tom případě máme pro Tebe atraktivní nabídku s velkou možností kariérního posunu!

Náplň práce:

  • technické zpracování nabídek a zakázek v oblasti VN
  • podílení se na realizaci zajímavých a úspěšných produktů
  • podpora pro prodejní tým

NABÍZÍME

  • Bonusy/prémie
  • Možnost Homeoffice
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost investování do akcích společnosti

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnické oblasti
  • znalost AJ na úrovni B1, NJ výhodou
  • základní znalost CAD výhodou
  • samostatnost
  • ŘP skupiny B

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 542 424 521

Kód: 16-9-406714-1

Místo práce: Jihomoravský kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 40000 - 55000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele