Technik pro kooperace

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Nově otvíráme výběrové řízení na pozici Kooperant ve všeobecném strojírenství.

Náplň práce:

  • Pomoc s naceňováním externích výrobních poptávek
  • Vedení poptávkového řízení při zadávání výroby do kooperací – podle směrnice DKL
  • Evidence objednávek kooperací v informačním systému Helios a kontrola dodržení jejich termínů – udržování aktuálního termínu dodání v Heliosu
  • Zadávání požadavků na objednání materiálu
  • Aktivní přístup při hledání nových dodavatelů, udržování dobrých vztahů se současnými dodavateli.
  • Dohaduje výhodné platební podmínky pro DKL (splatnost min. 30 dní atd.)
  • Vytvoření plánu cest pro řidiče 1-2 týdny dopředu
  • Příprava materiálu podle plánu svařovny
  • Spolupráce s technology a mistrem ve směru dodržení termínu dokončení zakázky.

POŽADAVKY:

  • SŠ – obor strojírenství
  • Zkušenosti se strojírenskou výrobou
  • Organizační schopnosti
  • Znalost výrobních procesů
  • Orientace v informačním systému Helios
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, preciznost, organizace procesů, schopnost jednat s lidmi.

Nabízíme:

  • Atraktivní platové podmínky: 35 - 40tis. Kč dle kvalifikace a zkušeností
  • Práci v mladé rozvíjející se společnosti
  • Spousta benefitů
  • Práce je na ranní směnu dle domluvy
  • Lokalita Liberecn
  • Nástup 1.5.2024 nebo dle dohody

 Zájemce prosím o životopis.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 1400

Místo práce: Liberec