Údržbář - zámečník

Pro oblast: Robčice u Štěnovic

Náplň práce:

  • zajištění denního chodu strojního a technologického výrobního zařízení
  • provádění odborných prací při opravách, strojů a raznic
  • nastavení a seřizování strojního a technologického výrobního zařízení
  • vyhodnocení, zjištění závad a jejich následné odstraňování
  • úzká spolupráce s výrobním úsekem
  • zodpovědnost za plynulý chod výroby a minimalizace prostojů

Požadujeme:

  • vzdělání s výučním listem v oboru strojírenském (zámečník, seřizovač) nebo elektromechanik, případně SPŠ strojní - obor strojírenství nebo SPŠ elektrotechnická
  • víceletou praxi na VZV
  • praxe v oblasti údržby strojního zařízení a zkušenosti s kovovýrobou výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • manuální zručnost
  • odolnost vůči stresu, rozhodnost, samostatnost, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • 25 000 - 35 000,-Kč dle zkušeností
  • bonusy 2x ročně
  • dotované stravování
  • 23 dní dovolené + 3 sickdays
  • smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní připojištění 500,-Kč/měsíc
  • práce na 2 směny

Nástup: IHNED

Firma: EMONA KRONI s.r.o.

Kontakt: Kristýna Kindlová
Rubešova 29
326 00 Plzeň

Telefon: 800433334

Místo práce: Štěnovice