Vedoucí nákupního oddělení

Náplň práce

  • Vedení a rozvoj tří nákupních týmů v ČR
  • Spolupráce při přípravě nákupních strategií a dlouhodobých plánů
  • Zlepšování procesů nákupního oddělení, optimalizace
  • Rozvoj dodavatelů, spolupráce s dalšími odděleními napříč společností
  • Reporting a analýzy, práce v MS Dynamics

Požadavky a předpoklady

  • SŠ/VŠ vzdělání, ekonomické zaměření výhodou
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky, zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost anglického, případně německého jazyka - úroveň B2
  • Dobrá znalost MS Office
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Organizační a analytické schopnosti

Nabízíme

  • Nástupní mzda a její další navyšování dle Vašich dosavadních zkušeností
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Půlroční firemní bonus - ročně 26 000 Kč
  • Možnost výuky angličtiny na pracovišti
  • Vzdělávání a podpora profesního rozvoje
  • Odměny k životním a pracovním výročím
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK

Firma: GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Kontakt: Simona Procházková
Chrudimská 42
285 71 Vrdy

Telefon: 770174755

Místo práce: Vrdy