VEDOUCÍ ÚČETNÍ (45-55.000 KČ)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zkušenosti se správou a řízením účetních procesů? Řídící a vedoucí schopnosti patří mezi vaše silné stránky? Pak jste to Vy, koho hledáme!

Prosperující společnost hledá posilu na pozici:

Náplň práce

  • Hodnocení a zpracování hospodářských plánů společnosti
  • Správa účetního, daňového a ekonomického resortu společnosti
  • Řízení toku finančních prostředků společnosti
  • Pravidelná kontrola a ověření správnosti účtování dle předpisů
  • Kooperace při vyřizování daní
  • Příprava dokumentace pro daňové úřady
  • Pozorování změn v legislativě
  • Vytváření reportů a pravidelných výstupů z účetnictví
  • Příprava a sběr dokumentů pro auditní účely
  • Řízení personálu v účetním oddělení

Nabízíme

  • Stabilní česká společnost
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní programy
  • Sick days
  • Odborné vzdělávání
  • Lokalitu: okres Nový Jičín

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost MS Office
  • Znalost SW HELIOS
  • Proaktivní přístup a analytické myšlení

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Barbora Křížkovská
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 775787069

Kód: 56440

Místo práce: Moravskoslezský kraj