Vrátný/á Horní Heršpice - noční služby Brno

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Požadujeme

  • čistý trestní rejstřík
  • příjemný vzhled a slušné vystupování
  • dobrá fyzická kondice

Nabídka

  • práci na HPP pro invalidní důchodce, fin.ohodnocení až 128Kč/hod.
  • stabilní zaměstnání
  • příspěvek na dopravu v případě dojíždění
  • zvýhodněné volání a sms i pro členy rodiny
  • možnost získání certifikátu strážný

Pracovní náplň

  • vrátnická činnost, malá rodinná firma
  • pochůzková a kontrolní činnost
  • prac. doba PO-NE 18:00-6:00 cca 3 služby do týdne
  • pracoviště: Horní Heršpice, Pražákova ulice

Poznámka

Pozice je vymezená zaměstnavatelem pro invalidu

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Hana Součková

Telefon: 607093730

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro osoby ztp