VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

Pro našeho klienta, společnost, která je globálním dodavatelem laboratorních přístrojů a zaměřuje se na výzkum, vývoj a výrobu vědeckých a laboratorních zařízení pro kapalinovou chromatografii. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vývojového konstruktéra, kterého by bavila práce v české technologické společnosti.

Náplň práce:

  • Navrhování a tvorba konstrukční dokumentace v SW Autodesk Inventor / Vault (modely, výkresy, kusovníky)
  • Vývojová spolupráce s ostatními členy oddělení konstrukce/vývoje
  • Optimalizace a analýza současných konstrukčních řešení
  • Návrh a vývoj technických řešení pro chemický průmysl
  • Výběr vhodných materiálů pro výrobu
  • Spolupráce s obchodním oddělením, oddělením zásobování a výrobou
  • Zpracování požadovaných změn do výkresové dokumentace
  • Zodpovědnost za konstrukční činnost

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojírenského směru, nebo SŠ vzdělání zaměřené na strojírenství spolu s víceletou praxí na pozici konstruktér
  • Zkušenost s CAD SW Autodesk Inventor + Vault, popř. jiným CAD programem
  • Znalost AJ výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, důvěryhodnost a spolehlivost
  • Logické myšlení a schopnost řešit problémy
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr a dlouhodobou a stabilní spolupráci
  • Nadstandartní platové podmínky a pravidelný růst mzdy
  • Pracovní notebook + mobilní telefon
  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dovolená 5 týdnů
  • Podíly ze zisku
  • Sickdays/zdravotní volno
  • Příspěvky na stravování
  • Účast na školeních a odborných seminářích
  • Možnost podílet se na rozvoji firmy
  • Místo výkonu práce v Chrašťanech

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Chrášťany