Zkušební technik, výstupní kontrola OTK

ATMOS Chrást s. r. o. - výroba zařízení, prodej, montáže a služby v oblasti stlačeného vzduchu. Jsme ryze českou společností s vlastním vývojovým a výrobním zázemím, obchodním zastoupením v tuzemsku i zahraničí a úspěšným, dynamickým rozvojem.

Rodinná firma Atmos Chrást již od roku 1955 vyrábí kompresory a generátory pro stavební a průmyslové účely a prodává je v 50 -ti zemích světa.  Mezi naše největší trhy patří Austrálie, Polsko, Německo, Holandsko, Francie, ale také země perského zálivu nebo Jižní Amerika, o které se starají vlastní exportní manažeři sídlící mimo Českou republiku. 90% vyrobeného zařízení je určeno pro export.

Zkušební technik

Náplň práce:

  •     vstupní kontrola dodávek – posuzování kvality
  •     vystavování protokolů, neshod  a jejich řešení
  •     posuzování  a řešení dílenských problémů
  •     testování  strojů, vystavování zkušebních protokolů
  •     příprava dokumentace pro expedované stroje
  •     kontrola výrobků - výstupní před expediční kontrola

Požadujeme:

  •       středoškolské vzdělání strojního zaměření
  •       porozumění výkresové dokumentaci
  •       znalost měřidel, metrologie  i měření součástek
  •       uživatelská  práce s PC
  •       anglický jazyk na písemné úrovni
  •       pečlivost, důslednost, ochota se učit
  •       dotahování problémů a úkolů
  •       zkušenosti ze strojní výroby a dílenské kontrolní činnosti výhodou

Firma: ATMOS Chrást s. r. o.

Kontakt: Monika Kolářová
Plzeňská 149
33003 Chrást

Telefon: 377860174
+420725515824

Místo práce: Chrást U Plzně

Poznámka: vhodné pro absolventy