Rozvíjejte svoje podnikání - s těmi správnými lidmi.

Vaše práce je naším koníčkem. Vše co děláme, děláme pro Vás.

Tisícovky společností inzerují na kariera.cz opakovaně, protože to funguje. Inzerce je rychlá, snadná a flexibilní a máte nad ní kompletní kontrolu.

Jednoduchost & síla

Máte k dispozici sadu nástrojů pro usnadnění Vaší práce. Ať jde o velmi snadné spravování inzerce, přes výběr kandidátů z neustále aktualizované databáze životopisů, nebo přes široké možnosti personálního marketingu či automatického propojení Vašeho interního systému s naší aplikací.

Oblíbeni mezi uchazeči

Pro uchazeče toho děláme opravdu hodně. Nabízíme jim vlastní generátor životopisu (v ČR unikátní služba), rozsáhlou pracovní poradnu, nahrání životopisu do databáze životopisů, aby mohli být kontaktováni personalisty, možnost uložit hledání práce a jeho výsledky si nechat zasílat emailem, ukládat si pracovní pozice na později a hromadně na ně odpovídat, procházet profily společností a vyhledávat si vhodné zaměstnavatele a mnoho dalšího.

Záruka spokojenosti

Jako jediný personální server Vám poskytneme záruku spokojenosti - pokud se do 2 týdnů od zahájení inzerce rozhodnete, že inzerovat nechcete nebo nepotřebujete, vrátíme Vám inzertní poplatky v plné výši.

Naši klienti

Našich služeb od roku 2005 využilo již přes 35 tisíc firem. Z nich vybíráme:

Aegon, AERO Vodochody, Agincare, AIG Europe, Air Transport Europe, ALPINE PRO, AMCICO AIG Life, America Air, Asiana, Autocentrum ESA, AVG Technologies, Aviva, Bakare Gastroservis, Bauhaus, Belaggio CZ, BOS Automotive Products, Brněnské komunikace, Bytasen, Capital Partners, Capital invest consulting, Celní správa ČR, CENTRAL GROUP, CHEMOPETROL, Clarima, CZ LOKO, Česká tisková kancelář, Česká pojišťovna, ČESKÝ ROZHLAS, Český servis, ČKD Blansko, ČSOB, DP města Brna, DP Ostrava, Elektrizace železnic Praha, Everest One, Evropská databanka, Fincentrum, FN u sv. Anny, FORMICA, Generali pojišťovna, GiTy, Hysco Czech, IBM, INFORM CZ, ING Group, Isolit-Bravo, Jiří Jelínek, Kapitol, KERAVIT, Komerční banka, learn2grow, Lugera & Maklér, Léčebné lázně Jáchymov, Mediaservis, Metaldyne Oslavany, METRA BLANSKO, Michelské pekárny, Ministerstvo vnitra ČR, MORAVIA PROPAG, Moravská ústředna Brno, Mostecká uhelná, MAXPROGRES, NERIA, NEV-DAMA, OKsystem, OKULA Nýrsko, Oriflame, OVB, PPF banka, Pragochema, Provimi Pet Food CZ, PVT, QCM, Raiffeisen stavební spořitelna, Raiffeisenbank, Red Hat Czech, Renocar, RF Hobby, Rock Point, ŘSD ČR, RWE Plynoprojekt, SBS, SECURITAS ČR, SSI Schäfer, STUDENT AGENCY, Suzuki Motor Czech, SYNTHOS Kralupy, TON, Tourbus, UNIPETROL SERVICES, Veletrhy Brno, Verlag Dashöfer, VIVANTIS, VLTAVA LABE PRESS, Vues Brno, XANADU a tisíce dalších.

  Zaregistrovat firmu zdarma  Práce | Brigády | Moje.kariéra | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2024 KARIERA.CZ s.r.o.